[Prepared foods](1,140g) (Pouched) Japanese Smoked Radish Sliced
Scan for mobile view
Takalabo Produce
Product features
-
Product information
| Brand | Gacco |
| Retail price in Japan | - |
| Place of production | Japan, Akita |
| OEM | Inavailable |
| Transportation | Dry |
| Percentage of alcohol | - |
| Best Before | Over 2 Year |
| Size per item | W22 cm × D2 cm × H33 cm |
| Weight per item | 1.17 kg |
| Size per case | W36 cm × D17 cm × H47 cm |
| Weight per case | 15 kg |
| Quantity per case | 12 |
| Minimum order quantity | 35 |
| Ingredients | Pickled pickled radish (made in japan), Liquid Japanese style dashi (reduced starch syrup,kelp extract,kelp powder)/seasoning(Amino acids etc.), Alcohol,polysaccharide thickener,pH adjuster (Citric acid) |
| Allergy information | - |
| International Certifications / Standards | - |
| International Certifications / Standards(Other) | - |
| Other product features | JFS-B |
Supplier information
| Supplier | Takalabo Produce |
| Business type | Wholesaler/Retailer |
| Social Media | |
| YouTube | - |
Other products by this supplier

[Prepared foods]
(1,140g) (Pouched) Japanese Smoked Radish Coppamijin
Takalabo Produce

[Vegetables, fruits, nuts]
Japanese Maitake Mushroom
Takalabo Produce

[Vegetables, fruits, nuts]
(Reefer Type) (1,000g) Japanese Smoked Radish Coppamijin
Takalabo Produce

[Seasonings, cooking oils and dressings]
(Reefer Type) (150g) Japanese Smoked Radish 1/2Cut Size
Takalabo Produce

[Seasonings, cooking oils and dressings]
(Reefer Type) (250g) Japanese Smoked Radish Original Size
Takalabo Produce

[Vegetables, fruits, nuts]
Gacco Jerky
Takalabo Produce


